Kasutamine

Tänu heale talutavusele ja vähestele võimalikele kõrvaltoimetele sobib NYDA® kasutamiseks igas vanuses lastel ning seda võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal.

Tänu pumppihustile saab NYDA®-t kanda ilma probleemideta ka pikkadesse ja paksudesse juustesse. Tootes sisalduv jojobavaha muudab isegi väga pikad juuksed hästi kammitavaks. Pakendis on kaasas ka täikamm.

NYDA® KASUTAMINE

NYDA®pakendis on lihtne kuid põhjalik samm-sammuline kasutusjuhend.

NYDA® tuleb kanda kuivadesse juustesse.

Pihustage NYDA®-t hoolikalt juustele kogu pikkuses. Masseerige lahus korralikult sisse, kuni juuksed on täielikult lahusega niisutatud. Selleks võib kasutada näiteks täikammi.

See tagab, et kõik täid, noortäid ja tingud puutuvad lahusega kokku ja toode saab toimida optimaalse efektiivsusega. Vajalik NYDA® kogus sõltub juuste paksusest ja pikkusest. Veenduge, et juuksed on eriti hästi NYDA®-ga kaetud just peanaha lähedal ning kõrvade taga, kuna seal on täisid ja tingusid kõige rohkem.

Tingud on väga vastupidavad ning neid on eriti raske eemaldada. Seepärast peate jätma NYDA® juustesse vähemalt 1 tunniks.

Kohe pärast NYDA® toimimisaja möödumist ei ole te teistele enam nakkusohtlik.

Pärast seda, kui NYDA®-t on peas hoitud vähemalt 1 tund, võite te juukseid hoolikalt täikammiga kammida, et eemaldada lämbunud täid.

NYDA® muudab kammimise lihtsamaks, kuna sisaldab spetsiaalseid koostisosasid, mis muudavad isegi pikad juuksed väga kergesti kammitavaks.

1 tunni möödudes saab NYDA® tavalise šampooniga juustest välja pesta.

Kui pärast esimest pesu on juustesse jäänud lahuse jäägid, saab need kergesti eemaldada teise juuksepesuga.

Alati tuleb juuksed üle kontrollida 8 – 10 päeva pärast ravi. Vajadusel tuleb NYDA® kasutamist korrata nii nagu eespool kirjeldatud. Ravi NYDA®-ga on ohutu ja seda võib mitmeid kordi korrata.

KUIDAS ON ÕIGE KASUTADA NYDA® TÄIKAMMI?

Jagage juuksed salkudeks.

Väga oluline on hoida kammi nii, et selle logo on peanaha suhtes väikese nurga all. See muudab täid paremini märgatavateks ning sel viisil on täisid lihtsam juustest välja kammida.

Alustage kammimist peanahale nii lähedalt kui võimalik.

See tähendab, kammides juukseid juurtest kuni otsteni.

Pöörake iga läbikammitud juuksesalk kõrvale ja puhastage kammi enne jätkamist paberrätikuga.

Kui olete kammimise lõpetanud, puhastage kamm põhjalikult.